Chcielibyśmy krótko podsumować nasze weekendowe zmagania. Mimo niezbyt sprzyjającej aury pojawiliście się na starcie - za to ogromne podziękowania. To dzięki Wam - wszystkim uczestnikom oraz prywatnym darczyńczom, zebraliśmy na rehabilitację dla Pawła Nowaczyka 3450zł (!). Wierzymy, że przynajmniej w ten sposób  pomożemy w powrocie naszego kolegi do zdrowia.

W 2 -dniowych zawodach ARGAthlonu  wzięło udział 106 osób - częsć indywidualnie, a część w drużynach. 72 osoby przepłynęły 1km, 66 zameldowało się na mecie biegu. Szczegółowe wyniki zawodów (oraz te archiwalne) znajdziecie TU. Poniżej prezentujemy wyniki  w poszczególnych kategoriach:

 

OPEN
 Lp. Imię i Nazwisko czas - pływanie czas-bieg miejscowość
 1. Paweł Młodzikowski 16.45 41.53  Adamów
 2. Michał Jadach  17.52 42.42  Chodel
 3. Maciej Byjoś 16.15 48.10  Puławy

29356920 1707083416017169 5004872390132367360 n

 

OPEN - kobiety
1.  Paulina Krawczak 20.34  53.01  Dęblin
2.  Weronika Młodzikowska 21.17 54.10 Adamów
3.  Karolina Kochaniec – Matuszak 21.05 56.20 Lublin

29342597 1707083439350500 556915537255333888 n

 

   Drużyna męska
1. Tomasz Żmuda / Michał Kania  17.54  42.23  Kłoczew / Czernic 
2. Mirosław Molenda / Kazimierz Kamola 16.24 44.40 Puławy / Puławy
3. Michał Kubak / Arkadiusz Wąsik 17.28 47.14 Ryki / Kłoczew

29357090 1707083636017147 1779936706338750464 n

 

Drużyna kobieca
1. Katarzyna Gromaszek / Katarzyna Iwaniuk – Mroczek  18.31 52.23  Lublin/Lubartów 
2. Julia Żaczek / Anna Żaczek 22.31 01.00.02 Ryki/Ryki
3. Jaśmina Oumedjebeur / Weronika Warowna 16.28 01.13.17 Ryki/Ryki

29356940 1707085259350318 3096755013364482048 n

 

MIX  
1. Iwona Tarkowska / Andrzej Orłowski  17.56  43.38  Lubartów / Lubartów 
2. Zuzanna Krukowska / Daniel Celej 18.19 52.04 Ryki / Stawy
3. Patrycja Góraj / Krzysztof Kaźmierczak 19.12 51.36 Ryki / Ryki

29342303 1707083499350494 3332873228463898624 n

 Powiat-mężczyźni 
1.  Łukasz Pawelec 18.33  49.30  Ryki
2.  Artur Olek 23.38 45.09 Ryki
3.  Piotr Romański 23.21 48.14 Ryki

 

 Powiat-kobiety     
1. Paulina Krawczak 20.34 53.01  Dęblin
2. Agnieszka Kiełtyka 23.11 57.37 Ryki

 

     M20
1. Jarosław Walusiński  17.49 47.27  Puławy
2. Hubert Gorzkowski 34.28 01.02.10 Zalesie
3. Patrick Sadowski 23.00 01.18.06 Ryki

 

 M30 
1. Łukasz Pawelec 18.33  49.30  Ryki
2. Artur Strug 24.24 46.51 Lublin
3. Piotr Romański  23.21 48.14  Ryki

 

  M40   
1.  Artur Olek 23.38  45.09  Ryki
2. Karol Jaroszewski 21.31 50.34 Warszawa
3. Krzysztof Kubak 19.58 54.02 Ryki

 

29342854 1707085216016989 3045262611798032384 n

 

 M50 
1. Tomasz Głodek 34.19  57.16  Ryki
2. Jacek Wosk 29.08 01.18.56 Ryki

 

29339433 1707085092683668 5542629551454027776 n

 

 K30
1. Agnieszka Kiełtyka 23.11  57.37  Ryki

 

K40
1. Jolanta Sołdyga  25.07 58.04  Puławy
2. Joanna Włodarczyk 27.53 01.10.24 Żelechów

 

29356610 1707080196017491 8575936563437895680 n

 

 Największa ilosć wyprzedzeń na trasie biegu
1. Artur Olek 35
2. Piotr Józefowicz 35
3. Artur Strug 33

 

29339773 1707085366016974 683490396721905664 n

 

Najlepszy czas na basenie
1. Piotr Szczuka  12.43  
2. Oskar Nużyński  15.30
3.  Kacper Sybilski 15.33

 

 Najlepszy czas biegu
1. Paweł Młodzikowski  41.53 
2. Michał Kania 42.23
3. Michał Jadach 42.42 

 

Kategoria-pracownicy firmy ARGA
 1. Rafał Wąsik 
 2. Przemysław Kalisz 
 3. Hubert Gorzkowski
 4. Patrick Sadowski

 

29343280 1707083909350453 1971469432874074112 n

Nagroda dodatkowa - Krzysztof Gregorczyk

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2018
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
  • nasze biegi
  • polecane biegi
październik06
I CrOsypiuk Run
Dęblin, Masów

Polecamy również

sierpień18
sierpień25

wyniki biegusiem www baner

 

 

Ostatnio na forum

Wejdź na forum

 

 

fdm wroblewska