64893239 455397228613084 5300510244839882752 n

W ostatni weekend licznie uczestniczyliśmy w kultowym V Festiwalu Biegu Rzeźnika rywalizując na różnych dystansach. Biegiem rozpoczynającym festiwal był Rzeźnik Sky około 53km (suma podbiegów/zbiegów +2950m/-2950m) - najtrudniejszy z biegów. Ukończył go Adam Luc ze świetnym wynikiem 10:18:01 (211/335). Warto wspomnieć iż owym biegu 123 uczestników zrezygnowało z rywalizacji z powodu trudności trasy.

65026350 450554255746942 8392546880147423232 n

Adam Luc na mecie Rzeźnik Sky

Na najdłuższym dystansie Rzeźnik Ultra 106km (suma podbiegów/zbiegów +4960m/-4960m) wystartował Paweł Filipek (z powodu kontuzji musiał zejść z trasy na 12km) oraz Paulina Krawczak, która pokonała ten dystans w znakomitym czasie 16:31:46 zajmując jednocześnie 1 miejsce wśród kobiet i 9 open na 165 uczestników (94 osoby nie ukończyły).

64856309 862438800799277 5974620355677913088 n

Paulina Krawczak i Paweł Filipek

64828363 1829413207161623 2731785189519785984 n

Paulina z 1 nagrodą ?

W kultowym Biegu Rzeźnika 80km (suma podbiegów/zbiegów +3730m/-3640m) wystartował Kamil Krawczak z Arturem Fliszkiewiczem. W wyniki kontuzji partnera biegowego Kamila para musiela zejść z trasy na 70km.

64978221 1095107574027209 7515889869726416896 n

Kamil Krawczak z kolegą na starcie Biegu Rzeźnika

Najbardziej liczba grupa biegusiow uczestniczyła w Biegu Rzezniczka 28km (suma podbiegów/zbiegów +1060m/-1180m) - Piotr Warowny, Tomasz Szczygielski, Weronika Wróblewska, Weronika Kępka-Warowna, Sebastian Iwanek, Robert Kępka, Tomasz Myśliński.